Filiz AKUPUNKTUR Kliniği | Sinüzit

Sinüzit

Filiz Akupunktur Kliniği‘nde; sinüzit rahatsızlıklarının önlenmesine, azaltılmasına veya giderilmesine yönelik olarak, ispatlanmış etkilere sahip   Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp (GETAT)   uygulamaları  arasında yer alan:

yöntemlerinden biri –veya hastanın kişisel özelliklerine bağlı olarak birkaç tanesi sırayla yahut birlikte– yapılmaktadır. Zira, çoğu zaman tek bir yöntem, problemlerin tamamının çözülmesini için yeterli değildir. Bu yüzden, ihtiyaca göre düzenlenmiş terapi kombinasyonları daha iyi sonuçlar vermektedir. Mesela,  nöral  ile  elektro-akupunktur  terapilerini birlikte uygulamak gibi…

Terapilerden en iyi sonuçları alabilmek için hem modern cihazlar kullanılır ve hem de bilimsel olarak seçilmiş -mümkün olduğunca kimyasal içermeyen- aktif maddeler tercih edilir.

Kürler; genelde birkaç seanstan ibaret olsalar da bazı durumlar için tek seans da yeterli olabilmektedir.

İlk ziyaretinizde, çeşitli terapilerden, sizin durumunuza en uygun tedavi önerilecek; tedavi olmaya karar vermeniz durumunda, ilk muayene bedeli tedavi masraflarından düşülecektir.

Sinüzit nedir?

Sinüs; yüz kemikleri içerisinde ve burunun iç yapısını oluşturan kemiklerdeki hava boşluklarına denir. Bütün sinüsler bir delik aracılığı ile burun içine açılırlar. Burun ile sinüslerin hava alışverişi kesintiye uğraması sonucunda, bu hava boşluklarında mikropların üreyerek sinüslerin iltihaplanmasına da sinüzit denir.

Sinüzit” hakkındaki 2 yorum:

  1. Bana uyguladığı sinüzit tedavisinden dolayı, çok teşekkür ederim. Birkaç gün süren ve ilaçlarla bile dindiremediğim baş ağrılarımdan “nöral terapi” uygulamaları sonucunda, tamamen kurtuldum.

Siz sorun, biz cevaplayalım!