Filiz AKUPUNKTUR Kliniği | Astım

Astım

Filiz Akupunktur Kliniği‘nde; astım rahatsızlıklarının  önlenmesine,  azaltılmasına veya giderilmesine yönelik olarak, ispatlanmış etkilere sahip  Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp (GETAT)  uygulamaları  arasında yer alan:

yöntemlerinden biri –veya hastanın kişisel özelliklerine bağlı olarak birkaç tanesi sırayla yahut birlikte– yapılmaktadır. Zira, çoğu zaman tek bir yöntem, problemlerin tamamının çözülmesini için yeterli değildir. Bu yüzden, ihtiyaca göre düzenlenmiş terapi kombinasyonları daha iyi sonuçlar vermektedir. Mesela,   elektro-akupunktur ile  ozon  terapilerini  birlikte uygulamak gibi…

Terapilerden en iyi sonuçları alabilmek için hem modern cihazlar kullanılır ve hem de bilimsel olarak seçilmiş -mümkün olduğunca kimyasal içermeyen- aktif maddeler tercih edilir.

Kürler; genelde birkaç seanstan ibaret olsalar da bazı durumlar için tek seans bile yeterli olabilmektedir.

İlk ziyaretinizde, çeşitli terapilerden, sizin durumunuza en uygun tedavi önerilecek; tedavi olmaya karar vermeniz durumunda, ilk muayene bedeli tedavi masraflarından düşülecektir.

Astım için   Ozon Terapi

Medikal ozonun immünmodülatör (bağışık sistemi düzenleyicisi) ve mikrop öldürücü etkileri; astım, bronşit, zatürre, tüberküloz, koah, nefes darlığı ve  alerjik bronşit gibi solunum sistemi ile ilişkili hastalıklara çok iyi gelmektedir. Bu hastalıkların bir kısmı üzerinde doğrudan tedavi edici, bir kısmında kullanılmakta olan kimyasal ilaçları azaltıcı etkileri görülmekte;  alerji,  bronşit ve astım krizlerinin daha az şiddet ve sıklıkta oluşmasına sebep olmaktadır.

Siz sorun, biz cevaplayalım!