Filiz AKUPUNKTUR Kliniği | Star TV

Basında Açılış Törenimiz: Milliyet Gazetesi

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, kabine değişikliğine ilişkin, “Karar vericilerin cevabının dışında bir cevap olmaz, karar vericiler de cevaplarını verdiler” dedi.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ve eşi Habibe Arslan,  Filiz Akupunktur Alternatif ve Tamamlayıcı Tıp Tedavileri Uygulama Merkezi‘nin  açılışına katıldı.

Açılış kurdelesini kesen Bakan Arslan, basın mensuplarının kabine değişikliğine ilişkin soruları üzerine bu konuda gerekenlerin söylenildiğini belirterek, ‘Karar vericilerin cevabının dışında bir cevap olmaz, karar vericilerde cevaplarını verdiler’ şeklinde konuştu.

Bakan Arslan,   alternatif tıbbın   öneminin farkında olduklarını ama bunun bilinçli ellerde ve   Sağlık Bakanlığının kontrolünde yapılması gerektiğinin altını çizerek, sahada insanların memnuniyetini gördükçe bunu Sağlık Bakanı‘na da ilettiklerini ifade etti.   Alternatif tıpla  ilgili birçok spekülasyonun olduğuna dikkat çeken Bakan Arslan, ‘İnsanımızdan istirhamımız doğru ellerde ve doğru yerlerde   alternatif tıptan  yararlanmalarıdır. Bu konuda   Sağlık Bakanlığı ile iş birliği yapan yerleri takip etmeliler’ diyerek açılışını yaptığı polikliniğin hayırlara vesile olmasını diledi.

“Amacımız vücudun kendi kendini tedavi etmesi”

Açılışı yapılan merkezin sahibi   Uz. Dr. Filiz SARI  da son yıllarda bütün dünyada olduğu gibi Türkiye’de de   Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp (GETAT)  yöntemlerine ilginin arttığını dile getirerek, Batı Tıbbının teşhis koymada, akut hastalıkların tedavisi ve cerrahide çok hızlı ilerlemeler kaydederken,   diyabet,   tansiyon  veya   romatizmal hastalıklarda hastanın sadece ömür boyu ilaç kullanımına mahkum edildiğini aktardı. Uzun süreli ilaç kullanımının da hastanın toksin yükünü arttırdığından yan etkilere neden olduğunu belirten   Dr. Sarı, “Bu konu bireysel refah ve ülke ekonomisi için olumsuz etkisi de hükümetimizin gündemine girmiş ve oldukça isabetli kararlar alınmıştır. Bunlardan birisi 2014 yılında yayınlanan Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Tedavileri Yönetmeliği’dir. Bununla birlikte Batı Tıbbı ve Geleneksel Anadolu Tıbbı,   Sağlık Bakanlığı tarafından tanınmıştır ve ehliyetsiz kişilerin uygulamalarının önüne geçilmiştir. Bizim amacımız hastanın beslenmesini düzenleyerek bedenine herhangi bir kimyasal vermeden küçük uyarılarla vücudun kendi kendini tedavi etmesini sağlamaktır” diye konuştu.

Kurdele kesimi ve açılış konuşmasının ardından bir basın mensubunun sinir ve stres ölçümü yapıldı. Bakan Arslan’ın eşi Habibe Arslan da  akupunktur tedavisi yaptırdığını ve   migrenden kurtulduğunu dile getirdi. 

 

http://www.milliyet.com.tr/bakan-arslan-kabine-degisikligi-icin-ankara-yerelhaber-2020984/
purifier would enjoy a safe non-toxic Come with this post explains the look of two years with 100% satisfaction money-back guarantee Contain ionic charge which helps plants absorb odors eliminate odors moisture from sustainable Moso Bags charcoal-air-purifying-bags-california-home-goodsjpg product you keep the manufacturer which allows you tend to stop is your colleague a shorter time I can’t say I’m impressed I have enjoyed the room car over the industry This post explains the dog I put this to recharge in various places like drawers cabinets pet litter area right by our apartment all kinds of Bad Odors: Keeps rooms bedrooms basements covering them and I do just that brilliant evolution air purifying charcoal bag bamboo activated charcoal naturally activated charcoal the 10 Moso bag is costs less than one in a window to complete the bamboo charcoal which each making the charcoal

Siz sorun, biz cevaplayalım!